Najlepszy pomysł, na wykorzystanie zalegającego słoika.

Własnoręcznie wykonane dekoracje, stanowią oryginalną i niepowtarzalną ozdobę, niemal każdego wnętrza. Aby wykonać samodzielnie ozdobę, wystarczy kilka przedmiotów, które najczęściej znajdują się w naszych dom ach, jak plastikowe butelki, stare doniczki czy słoiki. Trochę wyobraźni i czasu sprawi, że powstanie coś wyjątkowego, dlatego warto spróbować swoich sił, i wykonać swoją dekorację.

Co można zrobić ze słoika?

Istnieje wiele świetnych pomysłów, na wykonanie oryginalnych, oraz ładnych dekoracji, z wykorzystaniem słoika. Jednym z nich, jest lampion. Lampion ze słoika sprawdzi się na tarasie, w ogrodzie a nawet w domu. Jest prosty do wykonania, stanowi oryginalny dodatek, oraz świetnie nadaje się na prezent. Jeśli w Twoim domu, zalega słoik, koniecznie zrób własny lampion.

Jak samodzielnie wykonać lampion że słoika?

Do wykonania lampionu potrzebujemy słoik, ozdobne kamyczki, piasek lub inne, dekoracyjne elementy, sznurek oraz świeczkę.
Słoik należy bardzo dokładnie umyć, osuszyć i wytrzeć, by pozbyć się ewentualnych zacieków. Następnie wsypujemy do niego, wybrane wcześniej elementy dekoracyjne. Sznurek, przywiązujemy do góry słoika w taki sposób, aby nie zsunął się, podczas użytkowania lampionu. Wkładamy świeczkę i wieszamy lampion w dowolnym miejscu. Gotowe!
Jeśli mamy w domu inne, drobne elementy dekoracyjne, na przykład wstążki, koraliki czy koronkę, możemy wykorzystać je, do ozdobienia słoika.
Własnoręcznie wykonany lampion, stanowi oryginalny dodatek. Można wykonać go samodzielnie, lub z dziećmi. Z pewnością będzie to świetna zabawa dla całej rodziny.
Własnoręcznie wykonane dekorację, doskonale nadają się na prezent. Wystarczy je odpowiednio zapakować, żeby stanowiły wyjątkowy prezent dla bliskich. Z pewnością spodoba się on każdemu, a poświęcony na wykonanie ozdoby czas, zostanie doceniony. Jeśli zatem masz trochę wolnego czasu, oraz słoik, koniecznie zrób lampion ze słoika , który nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i stylu.

Możesz również polubić…