Pralnia samoobsługowa. Pranie, czyszczenie dywanów

Szukasz sprawdzonej pralni chemicznej w Warszawie i okolicach? Nasza pralnia chemiczna jest pralnią samoobsługową oraz oferuje pranie dywanów i usługę zwaną apretura. Jesteśmy dla Państwa dostępni w Warszawie. Świadczymy usługi czyszczenia chemicznego z użyciem sprawdzonego sprzętu wysokiej jakości, aby każde pranie, które przygotujesz u nas , było czyste i pachnące.

OFERTA

Profesjonalne podejście naszej firmy jako pralnia chemiczna to troska o każdą sztukę wypranej u nas odzieży.

Wyposażona jest w kilka pralek i suszarek dobrej jakości marki, które są wytrzymałe, a ich niezawodność nie ma sobie równych.

Pralnia oferuje usługi czyszczenia chemicznego jako pralnia samoobsługowa . Można skorzystać z usługi piorąc:

 • odzież – pełen zakres garderoby
 • suknie ślubne, komunijne, wieczorowe
 • kurtki i płaszcze puchowe, odzież narciarska
 • togi , alby, sutanny
 • wyroby z jedwabiu, satyny
 • pościel wełniana, narzuty
 • koce, kołdry ,narzuty ,zasłony . kilimy ,bieżniki
 • obrusy , serwety, pokrowce na krzesła i kanapy
 • odzież robocza

Oferujemy także:

Czyszczenie dywanów

Ta usługa jest najbardziej skuteczną i komfortową dla naszych Klientów formą zaoszczędzenia czasu, pieniędzy oraz pełnej satysfakcji z zlecenia jakim jest czyszczenie dywanów . Dywan lub wykładzina bardzo często są dużych gabarytów i czyszczenie dywanów w domu, bądź w firmie jest niemożliwe. U nas każdy dywan przechodzi proces kilkuetapowego prania co dopiero wtedy daje nam poczucie spełnienia zadania. Powierzony nam dywan będzie najpierw wyczyszczony odkurzaczem przemysłowym, a dopiero potem nastąpi jego mycie i pielęgnacja.

Jeśli nasi rzetelni pracownicy zdecydują, że samo czyszczenie dywanów nie zwalczy trudnych plam, produkt jest szorowany i dochodzi do etapu zwanego odplamianiem. Na bardzo uporczywe plamy i zabrudzenia stosujemy przetestowane i sprawdzone odplamiacze, które od lat są niezawodne i pozwolą na ich usunięcie.

Apretura

Chcesz uszlachetnić swoje tkaniny? Usługa, która oferujemy pomoże przywrócić Twojej odzieży pierwotny wygląd i kształt. Apretura to proces nakładania cienkiej warstwy apretury na ubrania , w celu uzyskania lepszego ich wyglądu, utrzymania fasonu oraz zwiększenia odporności. Poprawa kilku właściwości materiału zapewnia przedłużenie korzystania ze swojej garderoby i jej zasobów.

Apretura sprawia, że kolory są odżywione i zmniejszają się zagniecenia, a do tego materiał jest bardziej odporniejszy na głębokie wnikanie zabrudzeń. Według zaleceń apretura powinna być nakładana na tkaninę podczas czyszczenia i prania.

Używamy najlepszych i sprawdzonych maszyn, które są bezpieczne również dla otoczenia, aby klient wyszedł z pralnia chemiczna w pełni zadowolony.

ŚRODKI CHEMICZNE

Profesjonalne środki do prania i chemia do prania to gwarancja podczas korzystania z naszych usług. Pralnia chemiczna zatrudnia specjalistów, którzy na podstawie swojej wiedzy i doświadczeń kupują dobrej jakości środki chemiczne do prania. Dbamy o to, aby produkty u nas stosowane nie powodowały uczuleń i innych negatywnych objawów skórnych oraz alergii. Do tego również zwracamy szczególną uwagę na ochronę środowiska dostosowując produkty oraz cały proces pralnia do tego, aby żyć zgodnie z naturą. Usługi: pranie dywanów i apretura gwarantują dbałość o zdrowie Klientów!

ROZTOCZA

Roztocze kurzu to małe pajęczaki, których nie da się dostrzec gołym okiem. Pomimo tego mamy z nimi kontakt na co dzień i nawet nie zdajemy sobie z tego często sprawy. Roztocza nie są groźne dla człowieka, ale ich odchody wywołują bardzo silne reakcje alergiczne! Roztocza kurzu bytują nie tylko na powierzchniach gładkich mebli, lecz również na ubraniach, materacach, czy też pościeli. żywią się one również ludzkim naskórkiem, a warunki ich bytowania, które im odpowiadają to ciepło i wilgoć. Wniosek
z tego jeden – najwięcej roztoczy jest w miejscu, gdzie śpimy i wypoczywamy.

Objawy alergii:

Objawy alergii spowodowanej przez roztocza są czasami trudne w rozeznaniu. Mogą się objawiać poprzez przeziębienie lub grypę, czyli symptomy mogą być nieoczywiste do zweryfikowania. Roztocza najlepiej czują się w środowisku ciepłym i wilgotnym. Sezon grzewczy potęguje ich rozmnażanie oraz trudności w rozeznaniu objawów. Trafna diagnoza pomimo wielu podobieństw do grypy i przeziębienia jest możliwa.

Do typowych objawów alergii należą:

 • poranna chrypka
 • katar, kichanie podczas sprzątania i przebywania w zamkniętym pomieszczeniu
 • łzawienie oczu
 • zmiany skórne ( podobne do pokrzywki, zaczerwienienie nasila sie podczas takich czynności jak sprzątanie
 • gorsze samopoczucie i bóle głowy

Jak temu zapobiec:

 • odpowiednie pranie pościeli, koców, zasłon, kołdry i poduszek
 • odpowiednie pranie dywanów
 • wietrzenie pościeli, koców, zasłon, kołdry i poduszek
 • częste sprzątanie

OPINIE

DOŚWIADCZENIE

Od samego początku powstania firmy jako pralnia chemiczna , naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług. Chcemy, aby każdy Klient korzystający z możliwości, które oferujemy był z nich zadowolony!

Jesteśmy firmą, która nie stosuje półśrodków. Od wielu lat naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, stawianie na jakość środków chemicznych oraz dbanie o środowisko naturalne.

Pralnia samoobsługowa , czyszczenie dywanów oraz usługa jaka jest apretura to najważniejsze oferty, które codziennie staramy się wykonywać z należytą dokładnością i skrupulatnością.

Zapewniamy bardzo wysoką jakość usług, gwarantując przy tym, że działamy zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.

KONTAKT

Poszukujesz firmy która oferuje czyszczenie dywanów w Twojej okolicy ? Zastanawiasz się czy jest w pobliżu Ciebie pralnia chemiczna ? Nie wiesz kto oferuje czyszczenie dywanów ? Zastanawiasz się czy apretura sprawi, że Twoje ubrania będą wyglądać jak nowe?

Na te i inne pytania udzielimy odpowiedzi. Zadzwoń pod numer tel.:

Możesz również polubić…